O nás

Stavíme lanové parky na klíč, provádíme veškerý servis, dodáme i potřebné lezecké vybavení. Provozujeme čtyři lanové parky, zajišťujeme servis mnoha salších. Sbíráme zkušenosti, které mohou pomoci i Vám.

Naše firma Vám může být dobrým partnerem také pro pořádání školení, víkendových společenských akcí pro Vaše zaměstnance nebo představení Vašich produktů obchodním partnerům či široké veřejnosti. Pomůžeme Vám s výběrem lokality, ubytováním i dopravou. Z uvedených aktivit Vám pomůžeme sestavit doplňkový program.

Spokojenost účastníků je naší prioritou. Závisí především na kvalitě ubytování, programu a počasí. Počasí ovlivnit nemůžeme, ale zaručujeme individuální přístup a precizní přípravu programu podle Vašich představ. Klademe si za cíl připravit našim klientům pokaždé něco nového. Vynasnažíme se, aby jste ocenili naší kreativitu a inovativní přístup. Ubytování lze zajistit v některém z našich osvědčených partnerských hotelů.

Lanovými aktivitami, které jsou naší specializací, se zabýváme od roku 2000 a pracují pro nás vyškolení instruktoři, kteří se starají o Vaší bezpečnost. Námi používaný materiál je certifikován a používán v souladu s pokyny výrobce.

Napište Nám:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři: